جرثقیل ایران


  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
نمایندگی جرثقیل تادانومشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

آیا شرکت تادانو در ایران نمایندگی فعال دارد؟

این سوالی است که در ذهن بسیاری از فعالان در

gharardad.gif

این صنف همیشه بوده و وجود نمایندگی رسمی تادانو همواره از دغدغه های صنف به شمار می رفته است.

اما طبق اخبار رسمی بسیاری از خبرگذاری های رسمی مثل هراز نیوز، شرکت تادانو حتی به بهانه استفاده از جرثقیل های ساخت تادانو برای اعدام مجرمین و انتشار تصاویر اعدام در کنار تصویری از برند و نام تادانو، ایران را به بهانه حمایت از حقوق بشر مورد تحریم فروش قرار داده است. 

این اقدام بسیار عجیب و خارج از شان یک شرکت بزرگ تجاری مانند تادانو است ولی طبق اعلام منابع خبری دست اجبار و تحریک دو کشور امریکا و اسراییل که همواره در پی اعمال ضربه به ایران هستند به طور مستقیم نمایان است.

اما به هر حال این بیانیه از طرف شرکت تادانو صادر شده است پس با اعلام این بیانیه رسمی، امکان وجود نمایندگی در ایران فقط در حد یک ادعا است و هیچ مستندات و تاییدیه ای از طرف شرکت تادانو ندارد.

اما با توجه به نیاز بازار ایران و با عنایت به اینکه برند تادانو سهم بسزایی در تعداد جرثقیل در ایران را داراست، این امکان وجود دارد که برخی از نمایندگی های رسمی تادانو در کشور های همسایه ایران برای بدست آوردن سهم بازار بیشتر به صورت کاملا غیر رسمی و نا محصوص با برخی شرکتهای ایرانی تبادل کالا داشته باشند.

درصورتی قصد تجارت و خرید کالایی را از شرکتی که مدعی نمایندگی تادانو است را دارید کافیست مدارک و مستندات مبنی بر اخذ نمایندگی یا قرارداد مبادله با نماینده مستقیم  تادانو را از شرکت مورد معامله خود درخواست کنید تا از صحت خرید کالای خود اطمینان حاصل کنید.

و در صورت نیاز به مشاوره میتوانید از افراد یا موسسات خبره مشاوره فنی بگیرید.

 

چک لیست جرثقیل چیست؟

News image

ماشین آلات امروزه در زندگی انسانها نقش بسزایی دارند و پیشرفت در صنایع و ساخت و ساز بدون ماشین آلات تقریبا غیر ممکن است. اما این نکته باید درنظر گرفته شود که باید همواره ماشین در خدمت انسان باشد و ن...

ادامه مطلب

آب بندی در هیدرولیک

News image

پکینگ پکینگ یکی از انواع آب بندی در هیدرولیک است. برای درک بهتر آب بندی توضیحاتی در اختیار علاقه مندان گذاشته می شود. آب بند ها به دو دسته استاتیکی (ثابت) و داینامیکی (متغییر) تقسیم می شوند آب ...

ادامه مطلب

جک هیدرولیکی

News image

جک هیدرولیکی یک عملگر خطی است و بطور کلی به دو گروه یک طرفه و دو طرفه تقسیم می شود اما پارامترهای دیگری چون ارتفاع کورس فشار سرعت و غیره در طراحی جک هیدرولیکی عامل تعیین کننده است مثلا در جک کمپرسی...

ادامه مطلب

چرا هیدرولیک و پنوماتی

News image

چرا هیدرولیک و پنوماتیک؟ در تعاریف انجام کار آمده است کار وقتی صورت می پذیرد که یک جسم به حرکت درآید و حرکت یک جسم صرف انرژی را طلب می کند. همینطور می دانیم انرژی با صورت های گوناگون در پیرامون ا...

ادامه مطلب

جرثقیل ایران,قطعات جرثقیل,خرید جرثقیل,فروش جرثقیل, تعمیر جرثقیل

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

google plusfacebookyoutubetweeterLinked inRSS

مرکز اطلاعات جرثقیل ایران

رسالت مرکز اطلاعات جرثقیل ایران تسهیل در امر خرید جرثقیل، فروش جرثقیل، تعمیرات جرثقیل، قطعات جرثقیل و افزایش اطلاعات علاقمندان به حوزه هیدرولیک می باشد.