جرثقیل ایران


  • leftlayout Layout
  • rightlayout Layout
  • افزایش اندازه قلم
  • فونت پیشفرض
  • کاهش اندازه قلم
تعمیرات و ساخت جک مشاهده در قالب PDFچاپفرستادن به ایمیل

در ماشبن آلات راه سازی یکی از مکانیزمهای اصلی و پرکار عملگرهای خطی یا همان جکهای هیدرولیکی هستند که بر حسب نوع کاربری نیاز به سرویسهای دوره ای دارند .

%20%20%2040%20.jpg

از انجا که خارج از بحث هزینه ریالی، اوور حال کردن و سرویس دوره ای ماشین الات زمان قابل توجهی را بخود اختصاص میدهد لذا باید سعی شود تا عملیات سرویس توسط سرویسکاران مجرب صورت گیرد تا با توجه به تجارب فنی بر عملکرد نوع دستگاه طوری انرا سرویس کنند تا ضمن رعایت اصول فنی و ایمنی فاصله زمانی بین دو سرویس طولانی تر شود.

تجربه نشان داده که تعمیرات تخصصی جک عموما توسط کسانی که در ساخت جک فعال هستند بهتر انجام میشود زیرا این افراد ضمن اشنایی کامل با ساز و کار این مکانیزم از امکانات کافی جهت تغییر ماهیتی در سازه را نیز دارا هستند که گاهی ایجاد این تغییرات از اجبارات است.

برای مثال در بعضی از جکهای تعادلی اطلس یا پالفینگر مهره یا هد جک فاقد یک سازه پیچ و مهره است و بجای ان برای ثابت ماندن مهره در سیلندر از انواع خار فنری استفاده شده و مشاهده شده در اعمال فشار بیش از حد به جک محل جای خار خراب شده و مهره در جای خود باقی نمی ماند و با جمع شدن جک به سمت بالا مهره از داخل سیلندر خارج میشود. در موارد مشابه این مسئله نیاز است جک از حالت خاری به پیچ و مهره تبدیل شود که این عمل نیاز به امکاناتی دارد که تعویض کاران قطعات به ان دسترسی ندارند.

یکی از زبده ترین جک سازان ایران  حاج علی علی آقایی است که در تهران و محدوده جاده خاوران درحال ارائه خدمات است و  در حال حاضر عباس علی آقایی مدیریت جک سازان اقایی با دو کارگاه مجزا در این صنف جزو برترین های این رشته محسوب می شوند.

برای دسترسی به اطلاعات ارتباطی با برترینهای جرثقیل ایران با ما تماس بگیرید.

 

چک لیست جرثقیل چیست؟

News image

ماشین آلات امروزه در زندگی انسانها نقش بسزایی دارند و پیشرفت در صنایع و ساخت و ساز بدون ماشین آلات تقریبا غیر ممکن است. اما این نکته باید درنظر گرفته شود که باید همواره ماشین در خدمت انسان باشد و ن...

ادامه مطلب

آب بندی در هیدرولیک

News image

پکینگ پکینگ یکی از انواع آب بندی در هیدرولیک است. برای درک بهتر آب بندی توضیحاتی در اختیار علاقه مندان گذاشته می شود. آب بند ها به دو دسته استاتیکی (ثابت) و داینامیکی (متغییر) تقسیم می شوند آب ...

ادامه مطلب

جک هیدرولیکی

News image

جک هیدرولیکی یک عملگر خطی است و بطور کلی به دو گروه یک طرفه و دو طرفه تقسیم می شود اما پارامترهای دیگری چون ارتفاع کورس فشار سرعت و غیره در طراحی جک هیدرولیکی عامل تعیین کننده است مثلا در جک کمپرسی...

ادامه مطلب

چرا هیدرولیک و پنوماتی

News image

چرا هیدرولیک و پنوماتیک؟ در تعاریف انجام کار آمده است کار وقتی صورت می پذیرد که یک جسم به حرکت درآید و حرکت یک جسم صرف انرژی را طلب می کند. همینطور می دانیم انرژی با صورت های گوناگون در پیرامون ا...

ادامه مطلب

جرثقیل ایران,قطعات جرثقیل,خرید جرثقیل,فروش جرثقیل, تعمیر جرثقیل

ما را در شبکه های اجتماعی دنبال کنید

google plusfacebookyoutubetweeterLinked inRSS

مرکز اطلاعات جرثقیل ایران

رسالت مرکز اطلاعات جرثقیل ایران تسهیل در امر خرید جرثقیل، فروش جرثقیل، تعمیرات جرثقیل، قطعات جرثقیل و افزایش اطلاعات علاقمندان به حوزه هیدرولیک می باشد.